Usługi

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Strony internetowe

Responsywne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych z panelem administratora oparte o CMS WordPress

Tworzymy kompleksowo strony internetowe w oparciu o system zarządzania CMS WordPress, dzięki czemu otrzymują Państwo możliwość samodzielnej edycji treści na stronie internetowej – dodawania tekstów, zdjęć, filmów, aktualności. W ramach oferty zapewniamy także przestrzeń serwerową oraz wykupienie domeny, czyli adresu strony internetowej np. www.nazwatwojejstrony.pl. Dostarczamy także instrukcję obsługi tak, aby wprowadzenie zmian było łatwe i szybkie.

Sklepy internetowe

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą eCommerce do budowania biznesu i sklepów internetowych.

Sklep WordPress WooCommerce jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także stronę z systemem zarządzania treścią – WordPress. Ten system pozwala na administrowanie stroną i sklepem za pomocą jednego panelu.

Zamawiając sklep oparty o WordPress WooCommerce otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić własny sklep internetowy. Platforma WooCommerce zapewnia pełna integracja z systemem płatności, wysyłek, statystyk sprzedaży itd.

Pozycjonowanie SEO

Traf do nowych klientów na rynku lokalnym lub ogólnopolskim za pomocą pozycjonowania swojej strony internetowej!
Stworzenie strony internetowej nawet o najbardziej interesującej i oryginalnej treści nie wystarczy, aby odniosła ona sukces. Aby dotrzeć do użytkowników trzeba zoptymalizować stronę do wymagań Googla i zadbać o to, aby była widoczna dla wyszukiwarek. Oznacza to, iż użytkownicy będą mogli odnaleźć Twoją stronę za pomocą tych wyszukiwarek.

Kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads

Profesjonalne Kampanie Google Ads (Google Adwords) i Facebook Ads to najszybszy sposób, aby Twoja firma w Google dotarła nawet do tysięcy potencjalnych Klientów.
Stworzenie kampanii w sieci reklamowej daje Ci możliwość zaistnienia z komunikatem reklamowych wszędzie – do dyspozycji masz setki tysięcy witryn, aplikacji i filmów, w których może się on pojawić. Wystarczy jedynie określić typ kierowania reklam, który na podstawie tematyki strony, upodobań użytkowników lub danych demograficznych, wyświetli idealnie dopasowaną reklamę. Jak zatem możemy kierować reklamy w sieci wyszukiwania?

Prowadzenie profilów w Social Media

Konkurencyjne firmy zazwyczaj oferują publikowanie wpisów na Facebooku. Jednak aby osiągnąć maksymalną skuteczność działań w social media, należy wykorzystać cały potencjał mediów społecznościowych.
Zajmujemy się prowadzeniem kampanii dla różnych branż. Tworzymy skuteczne reklamy, które zapewniają wysoce efektywną promocję Twojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom bez problemu dotrzemy do Twoich klientów. Zadbamy o to, aby reklama wyświetlała się tylko określonej grupie odbiorców.

Identyfikacja wizualna – logotypy, wizytówki, ulotki.

Projektujemy oraz przygotowujemy i wdrażamy strategie budowy wizerunku firm w Internecie.
Jako niezależne studio graficzne specjalizujemy się w łączeniu projektowania i celów biznesowych oraz przekładania aspiracji marek i produktów na język nowych mediów. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku w sieci, jak i realizacji nowatorskich projektów internetowych. Stawiamy na innowacyjne i designerskie podejście, a branża internetowa nie ma dla nas tajemnic.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

11 + 15 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl