Usługi

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Strony internetowe

Responsywne strony www dostosowane do urządzeń mobilnych z panelem administratora oparte o CMS WordPress

Tworzymy kompleksowo strony internetowe w oparciu o system zarządzania CMS WordPress, dzięki czemu otrzymują Państwo możliwość samodzielnej edycji treści na stronie internetowej – dodawania tekstów, zdjęć, filmów, aktualności. W ramach oferty zapewniamy także przestrzeń serwerową oraz wykupienie domeny, czyli adresu strony internetowej np. www.nazwatwojejstrony.pl. Dostarczamy także instrukcję obsługi tak, aby wprowadzenie zmian było łatwe i szybkie.

Sklepy internetowe

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą eCommerce do budowania biznesu i sklepów internetowych.

Sklep WordPress WooCommerce jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jeśli poza sklepem chcesz mieć także stronę z systemem zarządzania treścią – WordPress. Ten system pozwala na administrowanie stroną i sklepem za pomocą jednego panelu.

Zamawiając sklep oparty o WordPress WooCommerce otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić własny sklep internetowy. Platforma WooCommerce zapewnia pełna integracja z systemem płatności, wysyłek, statystyk sprzedaży itd.

Kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads

Profesjonalne Kampanie Google Ads (Google Adwords) i Facebook Ads to najszybszy sposób, aby Twoja firma w Google dotarła nawet do tysięcy potencjalnych Klientów.
Stworzenie kampanii w sieci reklamowej daje Ci możliwość zaistnienia z komunikatem reklamowych wszędzie – do dyspozycji masz setki tysięcy witryn, aplikacji i filmów, w których może się on pojawić. Wystarczy jedynie określić typ kierowania reklam, który na podstawie tematyki strony, upodobań użytkowników lub danych demograficznych, wyświetli idealnie dopasowaną reklamę. Jak zatem możemy kierować reklamy w sieci wyszukiwania?

Prowadzenie profilów w Social Media

Konkurencyjne firmy zazwyczaj oferują publikowanie wpisów na Facebooku. Jednak aby osiągnąć maksymalną skuteczność działań w social media, należy wykorzystać cały potencjał mediów społecznościowych.
Zajmujemy się prowadzeniem kampanii dla różnych branż. Tworzymy skuteczne reklamy, które zapewniają wysoce efektywną promocję Twojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom bez problemu dotrzemy do Twoich klientów. Zadbamy o to, aby reklama wyświetlała się tylko określonej grupie odbiorców.

Identyfikacja wizualna – logotypy, wizytówki, ulotki.

Projektujemy oraz przygotowujemy i wdrażamy strategie budowy wizerunku firm w Internecie.
Jako niezależne studio graficzne specjalizujemy się w łączeniu projektowania i celów biznesowych oraz przekładania aspiracji marek i produktów na język nowych mediów. Mamy doświadczenie zarówno w kreowaniu wizerunku w sieci, jak i realizacji nowatorskich projektów internetowych. Stawiamy na innowacyjne i designerskie podejście, a branża internetowa nie ma dla nas tajemnic.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

4 + 9 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl