Strony internetowe

Potrzebujesz nowoczesnej i mobilnej
strony www na WordPress ?

Strony internetowe

Główną domeną naszej firmy jest tworzenie stron internetowych opartych o system CMS WordPress. Tworzymy strony dzięki którym właściciel firmy może samodzielnie edytować treści na gotowej stronie internetowej dzięki czemu z łatwością dodadzą Państwo nowe zdjęcia do galerii czy aktualności w formie tekstowej.

Do każdej strony oferujemy utrzymanie serwera oraz wykupienie domeny, czyli adresu strony internetowej w przystępnych cenach – jesteśmy partnerem jednej z największych firm oferujących domeny i hosting. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o terminy przedłużenia usług, kompleksowo się tym dla Państwa zajmiemy.

Nasze strony są dostosowane do urządzeń mobilnych oraz indeksowane w wyszukiwarce Google, dzięki podpiętym narzędziom takim jak Google Search Console czy Google Analytics.

Dla osób chcących samodzielnie zarządzać stroną internetową, po opublikowaniu jej i rozliczeniu projektu dostarczamy instrukcję obsługi w formie filmu instruktażowego na YouTube, dzięki czemu w łatwy sposób nauczą się Państwo aktualizować swoją stronę samodzielnie.

Do tej pory wykonaliśmy ponad 200 projektów stron internetowych dla firm z całej Polski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. W razie jakichkolwiek pytań, chęci skorzystania z oferty zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w zakładce kontakt.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 5 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl