Strony internetowe

Potrzebujesz nowoczesnej i mobilnej
strony www na WordPress ?

Strony internetowe

Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę, na pewno poprzez frazy tworzenie stron WordPress cennik, strony WordPress lub ich inne odmiany. Nic dziwnego, ponieważ WordPress to najpopularniejszy CMS do stron internetowych na świecie. Jest on prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, naszą stronę możemy modyfikować jak chociażby treści w programie Word.

Tworzenie stron na Wordpresie, jest bardzo popularne wśród agencji interaktywnych ponieważ WordPress jest napisany czystym kodem i programiści nie mają większych problemów z jego obsługą, stąd też jego popularność.

Jest to zasadnicza kwestia, jeżeli chodzi o cenę strony internetowej na CMS WordPress. Jeżeli strona ta ma być przeznaczona dla małej firmy, jednoosobowej np. hydraulika, na pewno nie będzie ona rozbudowana i zakładki które będzie posiadać to np. O nas, Oferta, Kontakt. Jeżeli jednak strona ma być przeznaczona dla 200 osobowej firmy, gdzie samych działów jest 15, a usług drugie tyle, mówimy tu od razu o serwisie z wieloma zakładkami i dodatkowo poziomami zagnieżdżenia. Porównując więc te dwa przypadki, od razu widzimy, że przy drugiej stronie, programista a nawet zespół programistów, musi poświęcić o wiele więcej czasu, niż dla małej strony wizytówkowej co jednocześnie wpływa na cenę.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

10 + 3 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl