Social media

Czy wiesz, że 13 milionów Polaków (raport We are social, 2015 r.) to aktywni użytkownicy mediów społecznościowych? Część z nich to Twoi potencjalni Klienci. Pomożemy Ci wejść z nimi w interakcję, otworzymy na dialog oraz zaangażujemy konsumentów w świat Twojej marki!

Prowadzenie profilów w Social Media

Skontaktuj się z nami, a stworzymy profil firmowy w medium społecznościowym dopasowanym do specyfiki Twojego biznesu. Zaproponujemy również spójną strategię komunikacji.
Z Facebooka korzysta dziś 78,6% wszystkich internautów (raport Gemius, 2015 r.). Większość z nich nie tylko wykorzystuje obecność w social media do kontaktu ze znajomymi, ale również do pozyskiwania informacji na temat interesujących ich produktów oraz usług. Dlatego właśnie Facebook to doskonałe miejsce do realizacji skutecznej promocji firmy oraz do pozytywnego kreowania wizerunku marki na firmowym fanpage’u.

Jednak, aby osiągnąć zamierzony efekt reklamowy, nie wystarczy jedynie stworzyć profil firmy na Facebooku. Twój firmowy fanpage musi być prowadzony w sposób przemyślany i dostosowany do określonej grupy odbiorców.

Wiemy, jak stworzyć skuteczną komunikację w social media, dzięki której Twoja firma będzie rozpoznawalna. Jesteśmy kreatywni, konsekwentni i… na bieżąco z obecnymi trendami! Wybierz social media marketing i ciesz się rosnącą popularnością Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

13 + 4 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl