Social media

Zaopiekujemy się Twoim fanpagem na Facebooku, tak aby klienci mogli być na bieżąco z aktualnościami z życia Twojej firmy!

Prowadzenie profilów w Social Media

Tworzymy profile firmowe na Facebook’u oraz Instagramie, a także zaopiekujemy się Pańśtwa już wcześniej stworzonymi kontami, tak aby przybliżyć klientom ofertę firmy oraz aktualności z życia przedsiębiorstwa.
Według raportu „NapoleonCat” listopada 2021 roku, z Facebooka korzysta już ponad 22 miliony Polaków.

Większość użytkowników korzysta z tego medium głównie do kontaktu ze znajomymi czy rodziną, ale także do pozyskiwania nowych informacji, szerzenia swoich zainteresowań, czy w poszukiwaniu produktów i usług w swojej okolicy. Dzięki temu Facebook jest świetnym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów oraz przedstawienia oferty swojej firmy szerszemu gronu odbiorców. Dzięki firmowemu profilowi (Fanpage) firmy kreują pozytywny wizerunek w sieci.

Aby uzyskać pozytywny efekt działania profilu firmowego na Facebooku należy dostosować strategię komunikacji w przemyślany sposób, tak aby informacje i oferty były skierowane do określonej grupy odbiorców.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na Facebooku, dzięki czemu wiemy jak odpowiednio komunikować się z konkretnymi odbiorcami. Jesteśmy kreatywni i śledzimy trendy, tak aby zwiększyć zainteresowanie Państwa marką.

Zaufaj naszemu doświadczeniu popartemu liczbami odwiedzających i aktywnych użytkowników i zapytaj o ofertę prowadzenia profilów w Social Media już dziś!

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 6 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl