Sklepy internetowe

Marzysz o własnym sklepie internetowym? Świetnie trafiłeś – oferujemy kompleksowe rozwiązania w branży e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach rynek e-commerce rozwija się bardzo szybkim tempie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów oferujemy stworzenie sklepu internetowego opartego o system WordPress wraz z modułem zakupowym WooCommerce oraz sklepy na systemie PrestaShop.

Dostosujemy stronę internetową według Państwa oczekiwań i zapotrzebowania w odpowiednie narzędzia takie jak, automatyczne wystawianie faktur, moduł płatności internetowych, zarządzanie stanem magazynowym, newsletter czy kody promocyjne dla stałych klientów.

To nie wszystko – jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące wyglądu oraz funkcjonalności sklepu, tak aby mogli Państwo swobodnie korzystać z panelu administratora, a klienci z łatwością mogli dokonać zakupu Państwa produktów.

To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego projektu sklepu internetowego – wiemy jak ważne jest poprawne działanie i nowoczesny design każdej platformy zakupowej.

Do każdego projektu dostarczamy instrukcję obsługi sklepu internetowego w formie filmu instruktażowego na YouTube. Dzięki temu w łatwy i przystępny sposób będą mogli Państwo dodawać nowe produkty, akceptować płatności oraz realizować wysyłki dla zamówień złożonych przez klientów.

Chętnie porozmawiamy o Państwa pomysłach i sami zaproponujemy kompleksowe rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

8 + 8 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl