O nas

Więcej informacji na temat naszej firmy, sposobu działania oraz historii IT-ENTER.

Nasza historia

Firma IT-ENTER rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku.

Choć sama działalność istnieje na rynku od ponad 4 lat to doświadczenia zawodowe z pracą w poprzednich firmach z branży marketingu internetowego sięgają kilka lat wstecz. Przez ten czas zbierając doświadczenie w jednej z największych firm na Polskim rynku w branży internet marketingu oraz e-commerce zebraliśmy niezbędną wiedzę jak w odpowiedni, uczciwy i rzetelny sposób współpracować z firmami – głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Przy podejmowaniu współpracy z firmami oraz osobami prywatnymi kierujemy się przede wszystkim uczciwością oraz dobrym kontaktem z klientem. Działamy na przejrzystych warunkach, dzięki temu nasza współpraca od początku do końca prowadzona jest w sposób profesjonalny i klarowny.

Zależy nam na jak najlepszym kontakcie z klientem, dlatego nie tylko realizujemy zlecenia, ale też na każdym etapie wzajemnej współpracy doradzamy i pomagamy firmom w podejmowaniu najbardziej efektywnych rozwiązań, bo każde przedsiębiorstwo działa w inny sposób, na innym rynku i żadna działalność nie jest taka sama. Dlatego też dobieramy ofertę indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, od projektowania stron internetowych przez tworzenie logotypów i grafik firmowych, aż po kampanie reklamowe i działania w Social Media.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców jak i osoby indywidualne chcące rozwinąć swoje skrzydła w internecie.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

10 + 8 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl