Kampanie reklamowe Google oraz Facebook Ads

Przygotujemy i zrealizujemy skuteczne kampanie reklamowe dla Twojej firmy.

Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads

Kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads są świetną alternatywą dla pozycjonowania strony internetowej czy sklepu e-commerce.

Uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google na hasła związane z usługami w ramach usługi SEO mogą być czasochłonne i wymagają niemałych nakładów finansowych, dlatego warto rozważyć dla swojej firmy rozwiązania w ramach kampanii PPC, czyli Pay Per Click, w których koszt jest liczony za kliknięcie lub wyświetlenie reklamy.

W obecnych czasach wiele osób przeglądając Facebook, Instagram, strony internetowe czy po prostu poszukując produktów i usług w sieci Google, natrafiają na reklamy targetowane, czyli skierowane do konkretnej grupy odbiorców. Dzięki temu zwiększamy szansę na pozyskanie klienta, który faktycznie zainteresowany jest sprecyzowaną usługą czy towarem.

Koszty realizacji kampanii zależą od długości jej trwania, konkurencji na danym obszarze, ale przede wszystkim od tego jaką kwotę chcemy przeznaczyć na działania reklamowe.

Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól swojej firmie na bycie widoczną w najpopularniejszych kanałach reklamowych w sieci.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

W przypadku chęci nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań dotyczących usług i oferty zapraszamy Państwa do kontaktu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

13 + 15 =

Dane firmy

IT-ENTER Michał Ziółkowski

NIP: 7322192902

ul. Waryńskiego 12/14 m. 20, 91-075 Łódź

Telefon

+48 601707962

Email

biuro@it-enter.pl